Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 195

16705.

Rufpreis:
1 200 HUF
16706.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Vászonkötésben, papír véőborítóval, jó állapotban.
16707.

Rufpreis:
1 200 HUF
250 Jahre Höchster Porzellan. Szerk.: Fichte, Reinhard - Luhmann, Klaus. Heidelberg, 1996, Edition Braus. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16708.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Hinz, Sigrid: Innenraum und Möbel. Von der Antike bis zur Gegenwart. Berlin, 1989, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Vászonkötésben, jó állapotban.
16709.

Rufpreis:
1 200 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16710.

Rufpreis:
1 400 HUF
Veszelszky Béla gyűjteményes kiállítása. Bp., 1997, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
16711.

Rufpreis:
1 400 HUF
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16712.

Rufpreis:
1 200 HUF
16713.

Rufpreis:
1 000 HUF
16714.

Rufpreis:
1 000 HUF
16715.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kádasi Éva-Kardos Mária: Kerámia. Bp.,1988,Múzsák. 2. kiadás. Kiadói papírkötés,
16716.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF