18686.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vörösmarty Mihály összes költői művei II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.