Pekár Gyula: Az ezüsthomloku vándor. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság jubiláris könyvei. Bp., 1927,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.