17317.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Paul de Kock: Choublanc úr, ki nejét keresi. Pest, 1862, Noséda Gyula, 202 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos.