Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1943, Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az egyik sarkánál kis sérüléssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.