17435.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Iparosok olvasótára IX. (x2), X.,XX. kötet. Összesen 4 kötet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, változó többnyire megviselt állapotban, foltos, kopott borítókkal, részben hiányzó előzéklapokkal.