Dr. Wolkenberg Alajos: A teozófia és antropozófia ismertetése és bírálata. Szent István Könyvek 2. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.