Kauzly Dezső: Theolgia Pastoralis. 1890. Kopott félvászon-kötésben, má... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500014/Kauzly-Dezso-Theolgia-Pastoralis-1890-Kopott-felvaszon-kotesben-marvanyozott-lapelekkel-~II1827468
1827468
17362
332
Books: Religion
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kauzly Dezső: Theolgia Pastoralis. 1890. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, számos aláhúzással. Stencilezéssel sokszorosított kézirat. Latin nyelven.
Kauzly Dezső (1855-1942) nagyprépost, a veszprémi szeminárium erkölcstan- és lelkipásztorkodástan tanára és szentszéki ügyész (1893-1935.)
: vörös_iván