Dr. Bendefy-Benda László 2 munkája:
Magyar utazók Afrikában. I. kötet: Felfedezők. Zolnay Lóránd rajzaival.
Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.