Baktay Ervin: A világ tetején I. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.