17180.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősember. + Az ősember elődei. Ősvilágok élete. Bp.,1926-1927, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az egyik kötet fűzése laza.