17105.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Buenos Aires,1954, Kárpát, 592+2 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince sérült, javított, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van. Emigráns kiadás!