16653.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ernst von Bassermann-Jordan: Uhren. Ein handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst und Antiquitatensammler. Band 7. Berlin, 1920, Carl Schmidt&Co. Második kiadás. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.