Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet történe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Barat-Bela-Eber-Laszlo-Felvinczi-Takacs-Zoltan-A-muveszet-tortenete-Bp-1934-Dan~II1775690
1775690
16708
332
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,(1934), Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
: tánczos_gábor