16674.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.