Herendi Viktória mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-ekszertarto-dobozka-kezzel-festett-jelzett-enyhen-kopott-aranyozas~II1851402
1851402
11127
332
Beschreibung: Herendi Viktória mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott aranyozással, d:8 cm
Katalognummer: