11173. 332. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
11
0 HUF
2 db Hollóházi porcelán: Márka kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm + afrikai nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor