1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.