XIX. sz.: Jelzés nélkül: Mária, Skót királynő. Akvarell, papír. 14x9... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/XIX-sz-Jelzes-nelkul-Maria-Skot-kiralyno-Akvarell-papir-14x9-cm-Uvegezett-keretbe~II1856749
1856749
10319
332
Beschreibung: XIX. sz.: Jelzés nélkül: Mária, Skót királynő. Akvarell, papír. 14x9 cm. Üvegezett keretben. / Mary, Queen of Scots. Watercolor in glazed frame
: tánczos_gábor