Kádas István (1941-): Bartók. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kadas-Istvan-1941-Bartok-Rezkarc-papir-jelzett-szelen-kis-szakadas-18-5x15-cm~II1853991
1853991
10116
332
Beschreibung: Kádas István (1941-): Bartók. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 18,5x15 cm
: vörös_iván