10045. 332. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Csikós András (1947-2006): Önarckép, tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis sérüléssel, 28,5×17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván