Berény jelzéssel: Csendélet hegedűvel. Olaj, vászon, festék hibával, 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bereny-jelzessel-Csendelet-hegeduvel-Olaj-vaszon-festek-hibaval-100C39780-cm~II1855959
1855959
10013
332
22000
Beschreibung: Berény jelzéssel: Csendélet hegedűvel. Olaj, vászon, festék hibával, 100×80 cm
: tánczos_gábor