12364. 332. Gelaufene Fernauktion Foto
4 000 HUF
0 HUF
cca 1914 Kerny István (1879-1963): A posta műszaki osztály vezetősége, fotó, kartonra ragasztva, hidegpecséttel jelzett, kis sérüléssel, 7×10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra