10520. 332. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
8 500 HUF
0 HUF
Vegyes ex libris tétel, klisé/rézkarc, papír, magyar és külföldi vegyesen, jelzettek a klisén/dúcon, különböző méretben, összesen kb. 90 db
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván