Jelzés nélkül: Erzsébet híd, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 6,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Jelzes-nelkul-Erzsebet-hid-rezkarc-papir-uvegezett-fa-keretben-6-5C39710-5-cm~II1852462
1852462
10513
332
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Jelzés nélkül: Erzsébet híd, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 6,5×10,5 cm
: vörös_iván