40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Ohne mode. 20 Weibliche Aktsudien nach der Natur. München, é.n. (cca 1900), W. Hümmer. Kiadói aranyozott egészvászon mappa, utólagosan beragasztott Blaha Lujza aláírással. 20 db erotikus heliogravűr kép./ Half-linen folder, 20 pc of erotic heliogravure illustrations.