1956 Népszava. Magyar Szakszervezetek Központi Lapja. 1956. okt. 29. 84. évf. 255. szám, sérült. + Népszava. A Szociáldemokrata Párt központi lapja. 77. évf. 1. sz. 1956. november 1.