Special Femme ezüst (Ag.) gáz öngyűjtó, aranyozott fejjel, jelzett, 4x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~500004/Special-Femme-ezust-Ag-gaz-ongyujto-aranyozott-fejjel-jelzett-4x4-cm-brutto-49-2-gr~II1854117
1854117
11050
332
Antique
Beschreibung: Special Femme ezüst (Ag.) gáz öngyűjtó, aranyozott fejjel, jelzett, 4x4 cm, bruttó: 49,2 gr.
: vörös_iván
Katalognummer: