Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Numismatik/Numismatische-Literatur~1000003/Munzen-und-medaillen-AG-Svajci-ermekatalogus-7E30-40-szama-egybekotve-1954-tol-1959-ig-DC3~II1771817
1771817
30030
331
Numismatics Literature
Numismatik
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötve, 1954-től 1959-ig. Díszes, kopott, sérült kötésben. Használt, de jó állapotú.
: ttg