Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 68

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII / 1927 Junius hó Br sportérem (34,5mm) T:2 ph.
31067.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII / 1927 Junius hó" Br sportérem (34,5mm) T:2 ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Ferencz Városi Torna Club Br sportérem (2x) egyik füllel és a hátoldalán gravírozással (40mm) T:2,2-
31068.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club" Br sportérem (2x) egyik füllel és a hátoldalán gravírozással (40mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 600 HUF
Arató Gyula (1889-1969) ~1930. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Verseny díj / Kardcsapat III. 1931. IV. 11. Br díjérem (35mm) T:2 ph., patina
31069.

Arató Gyula (1889-1969) ~1930. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Verseny díj / Kardcsapat III. 1931. IV. 11." Br díjérem (35mm) T:2 ph., patina

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek aranyozott Br emlékérem, mellszalag nélkül (36mm) T:2
31070.

Rufpreis:
1 000 HUF
1934. Tornász Világbajnokság Budapest aranyozott Br gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x16mm) T:1-
31071.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1940. Pestszenterzsébet Legénynap Cu lemezmedál füllel (28mm) T:2
31072.

1940. "Pestszenterzsébet Legénynap" Cu lemezmedál füllel (28mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1947. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata kitüntetés patinázott bronz miniatűr kitűzője T:1,1-
31073.

1947. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" kitüntetés patinázott bronz miniatűr kitűzője T:1,1-

Rufpreis:
1 000 HUF
18
1948. XIV. Olimpia London 1948 zománcozott gomblyukjelvény (18x23mm) T:2
31074.

1948. "XIV. Olimpia London 1948" zománcozott gomblyukjelvény (18x23mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1948. 1848-1948 / A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. VI. 5-6-7. Labdarúgás I zománcbetétes, ezüstözött díjérem (47mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés
31075.

1948. "1848-1948 / A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. VI. 5-6-7. Labdarúgás I" zománcbetétes, ezüstözött díjérem (47mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés

Rufpreis:
1 000 HUF
1949. Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28. Cu fém kitűző (28mm) T:2
31076.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban, igazolvánnyal és utólag laminált adományozói okirattal T:2 / Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case, with bearers document C:XF NMK 534.
31077.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban, igazolvánnyal és utólag laminált adományozói okirattal T:2 / Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case, with bearers document C:XF NMK 534.

Rufpreis:
8 000 HUF
31078.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF