Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói félvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500011/Hevesy-Ivan-A-fenykepezes-technikaja-Bp-1957-Muszaki-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-~II1825713
1825713
17054
331
Books: Technics
Beschreibung: Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: vörös_iván