Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 36

Nagy Ferenc: Westernlovak. Kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Veszprém, 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15690.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Merész András: Labda a vízben! Minden, amit a vízilabdáról tudni érdemes. Bp., 2011. Kiadói kartonált kötés, DVD melléklettel, jó állapotban.
15691.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Kristóf Péter: Ezüstcsapat - második félidő. Báró, Juci, Nyíl és a többiek. Bp.,2010, Valek 666 Kft. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15692.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15693.

Rufpreis:
1 800 HUF
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15694.

Rufpreis:
2 000 HUF
15695.

Rufpreis:
1 000 HUF
15696.

Rufpreis:
800 HUF
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. kötet. A modern sportélet előkészítése. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Későbbi egészvászon kötésben az eredeti címlap felszhasználásával, belső címlap nélkül 804p.
15697.

Rufpreis:
3 000 HUF
15698.

Rufpreis:
6 000 HUF
15699.

Rufpreis:
1 400 HUF
Testnevelési utasítás II. rész, 2 db: 9. és 10. füzetek:  Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a könyvtest kijár.   Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletek nélkül.   A Nagyadorogi Levente Egyesület bélyegzőjével.
15700.

Rufpreis:
1 000 HUF
15701.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF