Bücher: Religion

Zahl der Lose: 54

Nicolai Caussini Trecensis, E Societate Iesu, De Eloquentia Sacra Et Humana, Libri XVI. Coloniae Agrippinae [Köln], 1634, Ioannis Kinchius, 14 sztl. lev.+800+ 24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pergamen-kötés, a címlapon bejegyzésekkel, a borítója megviselt állapotban, foltos, kopott, sérült.
17102.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
17103.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, nyl-kötésben, kísérőtanulmánnyal. Könyvtári példány.volt.
17104.

Rufpreis:
1 600 HUF
Békés Gellért: Istenkeresés. Pannonhalma, 1991, Szent Gellért Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötés.  A szerző, Békés Gellért (1915-1999) költő, teológus, egyetemi tanár, Pannonhalmi Területi Apátság általános helynökének dedikációjával.
17105.

Rufpreis:
1 200 HUF
Farkas Mária: Assisi Szent Ferenc az olasz irodalomban és a festészetben. Bp.,1935, Ált. Nyomda. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, pici sérüléssel a gerinccel.
17106.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. Facsimile kiadás! Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, a gerincen kis sérüléssel, folttal, az egyik kapocs laza, kísérőfüzetek és kiadói tok nélkül.
17107.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
17108.

Rufpreis:
2 000 HUF
17109.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Bp., 1918, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, az utolsó lapon családi bejegyzéssel.
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF
17111.

Rufpreis:
1 200 HUF
17112.

Rufpreis:
800 HUF
17113.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF