15048.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.