15611.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.