15051.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.