15029.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.