15598.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.