15568.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig, ,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.