15584.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.