15539.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai),8+280 p.+1 kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.