1 200 HUF
Gyalogsági gyakorlati szabályzat. 2. füzet: Az egyes honvéd kiképzése. A raj. A szakasz. A puskásszázad. Bp.,1929., Pallas Rt., 234 p.+1 melléklet. A m. kir. honvédelmi minisztérium kiadványa. Kiadói papÃrkötés, a gerincen sérüléssel, hiánnyal.