De Amicis, Edmondo: A szív
A gyermekek számára írta ~ ~. Olaszból ford. Radó Antal. Ötödik, teljes magyar kiadás. Budapest, [1912.] Lampel R. (Wodianer F. és Fiai ny.) Kiadói, festett és aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban