Sasvári Béla: "Kegyelet". Pécs, 1907, Fischer Ferenc, 46+2 p. Félvászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1500013/Sasvari-Bela-Kegyelet-Pecs-1907-Fischer-Ferenc-46plus2-p-Felvaszon-kotesben-kopottas-bo~II1845999
1845999
17090
331
Books: Judaica
Beschreibung: Sasvári Béla: "Kegyelet". Pécs, 1907, Fischer Ferenc, 46+2 p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
: pintér_henrietta