16642.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Ruzicskay György: Amon Hertwebecht. Bp.-Szarvas, 1982, Petőfi Nyomda-Szarvas Város Tanácsa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Ruzicskay György (1896-1993) és felesége, Etelka dedikációjával.