16647.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Genthon István: A régi magyar festőművészet. Vác,1932, Pestvidéki Nyomda, 127+5 p.+48 t. (kétoldalas),102 képpel. Aranyozott kiadói bibliofil félpergamen-kötésben, a borítón kis folt, kis kopás, de ettől eltekintve jó állapotban.