17278.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(díszcímlap)+275 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címlappal.