17273.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1912, Nyugat. Korabeli átkötött aranyozott kartonált papírkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel. Első kiadás.