Künstlerkarten

Zahl der Lose: 20

All Sechse seid ihr keinen Schuss Pulver wert! / WWI Anti-Entente Powers mocking art postcard. Baron Verlag No. 40.
22742.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF
Boldog Új Évet! / New Year. B.K.W.I. 3142-1. s: Mela Koehler
22743.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
BUÉK. Az Iparművészeti Iskola levelezőlapjai / Ungarische Werkstätte no. 2004. kiadja Rigler József Ede Rt. / Hungarian New Year art postcard (EK)
22744.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
4 db RÉGI magyar híres ember művészlap; Dózsa György, Kossuth Lajos, Táncsics Mihály, Martinovics Ignácz / 4 pre-1945 Hungarian famous people, art postcards
22745.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Boldog Húsvéti Ünnepeket! Kézzel festett művészlap. Rigler József Ede kiadása (R.J.E.) / Hungarian Hand-painted Easter greeting art postcard s: Jákó Masa
22746.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
2 000 HUF
Ladies drinking tea. Wiener art postcard. M. Munk Nr. 1138. s: Mela Koehler (Rb)
22747.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF
Komet 1910. 4 darabos litho művész képeslap sorozat hullócsillaggal. K. Hesse szignó / Komet 1910. 4 litho art postcards from a postcard series of a meteor, comet. K. Hesses signature
22748.
Materialzeichen Materialzeichen

Komet 1910. 4 darabos litho művész képeslap sorozat hullócsillaggal. K. Hesse szignó / Komet 1910. 4 litho art postcards from a postcard series of a meteor, comet. K. Hesse's signature

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Art Deco postcard s: Bokits (fa)
22749.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 600 HUF
Presernov Sonetni Venec / France Preserens A Wreath of Sonnets s: M. Gaspari
22750.
Materialzeichen T2

Presernov Sonetni Venec / France Preseren's A Wreath of Sonnets s: M. Gaspari

Rufpreis:
2 000 HUF
Lady. M. Munk Wien Nr. 1208 s: Mela Koehler (EK)
22751.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF
Boldog Újévet! / New Year greeting art postcard, lady with girls. B. K. W. I. 3142-5. s: Mela Koehler (EK)
22752.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Zwillinge / Gemini Astrological sign art postcard. A. Lengauer Nr. 1277. s: H. Müller
22753.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF