Herendi és Zsolnay virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Herendi-es-Zsolnay-virag-mintas-mini-talka-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozas-7C3974-cm~II1833358
1833358
11144
331
Beschreibung: Herendi és Zsolnay virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 7×4 cm (2×)
: vörös_iván